Asistent/ka jednatele - Personalista/ka

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme asistenta/ku-personalistu/ku na hlavní pracovní poměr

Popis pozice

  • Výběr nových zaměstnanců, inzerce na pracovních portálech, webu a sociálních sítích
  • Kompletní zajištění administrativy spojené s příchodem a odchodem zaměstnanců
  • Příprava a uzávěrkou podkladů pro externí zpracování mezd (do 40 zaměstnanců)
  • Aktualizace smluv a interních směrnic
  • Poradenství zaměstnancům ve mzdové a personální oblasti
  • Zajištění lékařských prohlídek a školení
  • Administrativní podpora jednatele společnosti a obchodního týmu (správa pojištění firmy, sledování platební morálky, nastavení dat v IS, zpracováním měsíčních přehledů prodeje, kontrola smluv, příprava podkladů pro externího grafika apod.)

Nabízíme

  • Pracovní dobu 7.00-15.30 hod. pondělí - pátek (volné víkendy) nebo zkrácený úvazek na 6-7 hod. denně
  • Po zapracování možnost občasné práce formou home office
  • Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 Kč/den (2.300-2.500 Kč čistého měsíčně)
  • Odměnu za docházku 1.000 Kč/měsíc
  • Kafetérii
  • Stabilní zaměstnání v české firmě
  • Přátelské prostředí v malém a mladém kolektivu
  • Zastávku MHD přímo u firmy

Očekáváme

  • Praxi min. 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost pracovně-právní problematiky
  • Příjemné vystupování
  • Zájem o pestrou pracovní náplň
  • Spolehlivost, pečlivost, po zaučení samostatnost
  • Výborná znalost práce MS OFFICE (zejména MS EXCEL)
  • Anglický jazyk na úrovni B1 (emailová komunikace)

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj motivační dopis a profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz. Nástup ihned, popř. dle dohody.

Vyhledat produkt